ВЕСТИМАКЕДОНИЈА

Страшна сообраќајка на влезот во Тетово, неофициално има и жртви

Тешка сообраќајка се случи пред малку на влезот во Тетово, по точно во Желино во близина на патарината. Сега за сега се известува за најмалку една жртва.

Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button