0 të shëruar dhe rreth 2 mijë raste të reja me COVID-19 në vend

Nga ISHP, kanë bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit, janë infektuar gjithsej 1964 persona, shkruan Alsat.

Po ashtu, janë shënuar edhe 13 viktima ndërsa nuk ka pasur asnjë të shëruar./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button