13 viktima dhe 1732 rastet të reja me COVID-19

ISHP ka bërë të ditur se 1732 persona kanë rezultuar pozitiv gjatë 24 orëve të fundit.

- Advertisements -

Po ashtu, bëhet me dije se janë 13 persona që kanë ndërruar jetë ndërsa janë shënuar edhe 1035 të shëruar.

LEXO EDHE:

Back to top button