40 vite pa prerë flokët, rezultati është fantastik

40 vite pa prerë flokët, rezultati është fantastik

Një burrë xhamajkian ka 40 vite që nuk i ka prerë flokët dhe në një video që është bërë virale tregon sa të gjata i ka sot.

Ai shihet në majë të një ndërtese, duke i lëshuar deri në fund flokët e tij, për të treguar më mirë gjatësinë e tyre.

Klipi 40-sekondësh është parë mbi 40 mijë herë që kur është postuar.

 

LEXO EDHE:

Back to top button