fbpx

Ariu sulmon banorin e Lisecit, e shpëtojnë qent

Para dy ditësh një banor i Lisecit, Gafur Jusufi i cili merret me blegtori ka qenë i sulmuar nga ariu.

Në momentin që ariu ka kapur Gafurin kanë arritur qent të cilët janë përleshur me egërsirën për ti shpëtuar jetën zotëriut të tyre.

Fatmirësisht, Gafuri ka pësuar vetëm disa lëndime trupore dhe shpejt pritet ti kthehet normalitetit.

https://www.facebook.com/watch/?v=2601665536811529&extid=HAS4J4fqWYSKlWWg

LEXO EDHE:

Back to top button