Arrestohet një 20-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Arrestohet një 20-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Pasditen e djeshme është arrestuar një 20-vjeçar nga Aeroporti pasi i është gjetur marihuana, njofton MPB.

“Me datë 07.12.2022 në ora 14:30 në hapësirën e Aeroportit, zyrtarë policorë të Njësisë së Policisë Intervenuese në SPB Shkup e kanë arrestuar F.C.(20) nga Shkupi, pasi i është gjetur dhe konfiskuar marihuana.

Pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të ngritet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

LEXO EDHE:

Back to top button