Babai i Lionel Mesit mohon takimin me PSZH-në

Babai i Lionel Messit, njëkohësisht agjenti j tij, Horhe Messi, ka mohuar raportet se ka udhëtuar në Barcelonë për të diskutuar transferimin e Lionel Messit te PSZH-ja.

“El Chiringuto” raportoi se aeroplani privat i Horhes ishte në Barcelonë javën e kaluar që të bëjë një takim mes klubit dhe gjigantit francez. Mrëpo sot Horhe Mesi përmes një postimi ka theksuar se është lajm i pavërtetë.

Gënjeshtër. Kam qenë në Argjentinë që nga shtatori”, shkroi Horhe Mesi në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:

Back to top button