Bastisje në Sveti Nikollë, arrestohet një person

Bastisje në Sveti Nikollë, arrestohet një person

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria 34 vjeçarin T.A. nga Sveti Nikolla.

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e marijuhanës dhe një peshore digjitale. Ai është ndaluar në stacionin policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate”, thuhet në njoftimin e MPB-së./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button