Bekim Rexhepi, mbyll aventurën te Dinamo

Bekim Rexhepi nuk do të vazhdojë më me ekipin e Dinamos. Portieri 27-vjeçar e mbylli ditën e djeshme aventurën e tij me kryeqytetasit.

Një sezon shumë i vështirë për Rexhepin, me gardianin që ishte titullar vetëm në fazën e parë të “Abissnet Superiore”, ndërsa më pas, Dritan Mehmeti preferoi të luante me Edmir Salin që nga minuta e parë.

Dihej që Rexhepi do të largohej, dhe pikërisht ditën e djeshme palët kanë firmosur mbylljen e bashkëpunimit. 27-vjeçari u bashkohet kështu të larguarve të tjerë nga Dinamo siç janë Marku, Behiratche, Allmuça, Bardhi, Smaçi dhe Danaj.

LEXO EDHE:

Back to top button