Biden nga llogaria zyrtare në Twitter: Nuk duhet të humbasim kohë!

Ka përfunduar inagurimi i presidentit të SHBA-së Joe Biden dhe zëvendëspresidentes Kamala Harris. Ndërkohë, presidenti ka bërë tashmë postimin e parë në llogarinë zyrtare në Twitter.

- Advertisment -

Nga llogaria @POTUS,  ai shkroi: “Nuk kemi kohë për të humbur kur bëhet fjalë për të trajtuar krizat me të cilat përballemi”.

“Kjo është arsyeja pse sot, unë jam duke shkuar në Zyrën Ovale për t’iu futur punës për të sjellë veprime të guximshme dhe lehtësim të menjëhershëm për familjet amerikane,” vijoi Biden.

LEXO EDHE:

Back to top button