Biden: Vini maskën pasi përbën një gjest patriotik

Vendose maskën, bëje për veten, për familjen tënde dhe për Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi veshja e saj përbën një gjest patriotik, deklaroi presidenti amerikan, Joe Biden. Këtë deklaratë Biden e bëri gjatë një vizite në një fabrikë të Pfizer në Michigan, raporton ATSh.

- Advertisment -

“Kjo administratë drejtohet nga shkenca sepse nuk ka asnjë mur për t’u mbajtur kundër pandemisë”, shtoi ai.

“Paraardhësi im, Donald Trump, nuk urdhëroi numrin e duhur të vaksinave”, shtoi ai.

LEXO EDHE:

Back to top button