Çellsi siguron përforcimin e ri nga skuadra e Moldes!

Çellsi është shumë afër nënshkrimit me futbollistin e Moldes, David Fofana. Sipas asaj që bën të ditur Fabrizio Romano, palët pothuajse kanë arritur marrëveshje dhe është vetëm çështje kohe.

Londinezët nuk e kanë ndërmend të humbasin kohë dhe menjëherë e janë duke e përdorur kartën e fundit për lojtarin. Shuma të cilën Çellsi do t’ia ofrojë Moldes është 10 milionë euro.

LEXO EDHE:

Back to top button