Çfarë nëse Suarez largohet? Koeman e ka gati numrin 9′ te Barcelona

Sipas mediave në Spanjë, Luiz Suarez është gati që të largohet nga Barcelona.

- Advertisements -

“MARCA” raportoi se sulmuesi tashmë ka arritur marrëveshje personale me Juventusin, ku përfshihet kontratë dy vjeçare me klubin italian dhe 10 milionë euro pagë, shkruan IndeksOnline

Por me largimin e Suarez, kush do të jetë sulmues tipik te Barça?

Kësaj pyetje trajneri holandez, Koeman i ka gjetur përgjigjen, sipas tij në pozitën e sulmuesit qëndror do të jetë Ansu Fati, raporton “Mundo Deportivo”.

LEXO EDHE:

Back to top button