Depaj edhe zyrtarisht firmos me Barcelonën

Memfis Depaj edhe zyrtarisht tani është lojtar i Barcelonës, duke firmosur kontratën, menjëherë pas prezantimit në “Camp Nou”. Depaj u zyrtarizua si lojtar i Barcelonës pak para se të përfundojë “Euro 2020” dhe tani është prezantuar tek Barcelona ku ka nënshkruar kontratën e re me klubin. Holandezi u shpreh i kënaqur me transferimin e tij ku theksoi se do të kontribuojë për skuadrën në arritjen e fitores së trofeve. Ai ishte i shoqëruar nga presidenti Huan Laporta.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button