Di Maria, mes Spanjës, Portugalisë dhe Italisë

Juventusi vazhdon të presë një përgjigje nga Anhel Di Maria, i cili ka në tavolinë ofertat nga Barcelona, Benfika, si edhe nga “Zonja e Vjetër”.

Spanjollët janë të bllokuar nga problemet ekonomike dhe portugezët që janë shumë pranë transferimit të David Neres, duket se po i japin avantazh të madh “bardhezinjve”.

Në Torino argjentinasi do të ketë një kontratë 2-vjeçare, me një pagë 7.5 milion euro në sezon neto./abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button