Dibala zbarkon në Portugali, për të kryer testet mjekësore

Paulo Dibala ka zbarkuar në Portugali për të gjetur klubin e tij të ri, Romën dhe për të kryer vizitat mjekësore.

Ai në fakt ka mbërritur në spitalin Particular do Algarve, i shoqëruar nga mjeku i klubit romak dhe nga avokati i tij, ku do të kryej vizitat mjekësore.

Më pas Dibala do të firmosë kontratën e tij me klubin kryeqytetas

LEXO EDHE:

Back to top button