Dyshja Ardian Nuhiu-Muarem Bajrami do të drejtojnë KF Gjilani?  

Mediat vendore “Sportmedia” dhe “Ekipa”, raportojnë se Ardian Nuhiu do të rikthehet në kampionatin e  Kosovës dhe në të ardhmen do të drejtojë skuadrën e Gjilanit.

“Ardian Nuhiu rikthehet në Kosovë dhe do të jetë trajneri i parë i skuadrës së Gjilanit. Sipas informacioneve që dolën sot, ish-trajneri i Shkëndijës ka pranuar që ta marrë skuadrën e Superligës së Kosovës. Bashkë me Nuhiun në staf profesional do të jetë edhe Muarem Bajrami, ndërsa në postin e drejtorit sportiv të do të jetë Ertan Demiri”, raportojnë mediat.

LEXO EDHE:

Back to top button