fbpx

Edhe Mbape “preket” nga “Covid 19”


Kilian Mbape është lojtari i radhës i infektuar me “Covid-19”. Ylli i Paris Sen Zhermenit, Kilian Mbape, ka rezultuar pozitiv në testet e koronavirusit.  Mbappe është lojtari i shtatë nga radhët e PSZH-së që infektohet me këtë koronavirusin. Më herët ishin infektuar edhe Nejmar, Paredes dhe Di Maria. Mbappe tashmë pritet të largohet nga grumbullimi me kombëtaren e Francës.

LEXO EDHE:

Back to top button