FIFA do të vendos mes Mesit, Mbapes dhe Halandit

Shtëpia më e madhe e futbollit në botë, FIFA, në mbrëmje ndanë çmimet e më të mirëve. Në fokus do të jetë çmimi “The Best” ku tre të nominuarit janë: Lionel Mesi, Kilian Mbape dhe Erling Haaland.

Mbrëmjen e sontme do të ndahen edhe çmime tjera, përfshi këtu edhe “Goli i vitit” dhe shumë të tjera.

Kujtojmë që ky spektakël zhvillohet në orën 20:30 dhe i njëjti do të zhvillohet në Londër.

LEXO EDHE:

Back to top button