Formacionet zyrtare: Real Madrid – Celta Vigo

Real Madridi është nikoqir i Celta Vigos në sfidën e javës së katërt në La Liga. Los Blancos kanë regjistruar dy fitore dhe një barazim në tri xhirot e para dhe me fitore eventuale do të barazohet me liderët, Valencia dhe Atletico Madrid, në krye të

- Advertisements -

Në anën tjetër, Celta i ka humbur dy ndeshje dhe ka barazuar në një tjetër.

Trajnerët Carlo Ancelotti dhe Eduardo Coudet i kanë gati formacionet, me të cilat do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

LEXO EDHE:

Back to top button