fbpx

Gold AG nxjerr në shitje albumin “Diaspora”

Gold AG veçse e ka nxjerr në shitje albumin e ri.

Reperi i njohur shqiptare, Arian Agushi – Gold AG, njihet për projektet e suksesshme muzikore.

Ai publikon shpesh këngë dhe pothuajse secila shndërrohet në më të dëgjuarat.

Duke qenë kështu ai ka vendosur që ta bëjë një album të cilit i la titullin “Diaspora” dhe tani veçse e ka nxjerr në shitje.

Goldi këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të një postimi në Instagram.

LEXO EDHE:

Back to top button