Guardiola më afër Mesit se sa Poketinjo

Sipas mediave britanike, Man. Siti beson se është klubi i parë që do të firmosë me sulmuesin e Barcelonës, Leo Mesi. Argjentinasi me shumë mundësi do të largohet nga katalanasit në fund të sezonit.

- Advertisment -

Kapiteni nuk do të rinovojë, pavarësisht situatave që mund të vijnë te katalanasit. Lojtari nuk ka ndërmend të qëndrojë më me spanjollët dhe ka dy klube që e duan dhe e përballojnë.

PSZH dhe Man. Siti janë në garë, por duket se “qytetarët” janë më të avantazhuar, ndërsa mbetet për t’u parë se kush do të firmosë me argjentinasin e Barcelonës.

LEXO EDHE:

Back to top button