Kitanovski, forcon mbrojtjen e Struga Trim Lum

Tome Kitanovski, mbrojtësi ofenziv është emri më i ri në radhët e skuadrës së Struga Trim Lum. Kitanovski dhe drejtuesit e klubit strugan, kanë arritur marrëveshje dhe vetëm pritet firma në kontratë dhe zyrtarizimi i asbhkëpunimit.

Kitanovski do të jetë përforcim për ekipin e Srgjan Zaharievskit, pasi që bëhet fjalë për mbrojtës me eksperiencë ndërkombëtare. Mbrojtësi 29 vjeçar, së fundit ishte pjesë e skuadrës së FC Shkupit.

LEXO EDHE:

Back to top button