I skadon kontrata me Lazio-n në qershor, Juventus synon sulmuesin 30-vjeçar

I skadon kontrata me Lazio-n në qershor, Juventus synon sulmuesin 30-vjeçar

Rinovimi i Felipe Anderson me Lazio-n duket sikur ka ngecur dhe pavarësisht fjalëve të mira të presidentit Lotito, lojtari brazilian mund të mendojë për aventura të reja.

Sipas raportimeve të medieve italiane, interes për të kanë shfaqur disa klube, duke përfshirë edhe Juventus-in.

Duke ditur edhe faktin se në qershor bëhet lojtar i lirë, Juventus pritet të nisë shpejt nga puna për të siguruar shërbimet e sulmuesit 30-vjeçar. /Supersport

LEXO EDHE:

Back to top button