Jasir Asani arrin akordin me klubin eltar në La Liga

Mediat në Shqipëri bëjnë me dije se futbollisti i kombëtaressë Shqipërisë, Jasir Asani, ka arritur akordin me klubin e Las Palmas për një transferim në La Liga.

Bëhet fjalë për një kontratë 2 vjeçare me të drejtë rinovimi edhe për një tjetër.  Akordi mes palëve tashmë është arritur, teksa ngelet vetëm që klubet. Las Palmas dhe Guanzhu, të gjejnë gjuhën e përbashkët për transferimin e anësorit shqiptarit.

LEXO EDHE:

Back to top button