Jelena provokon: Novak Gjokoviq vjen në Kosovë!

Jelena, bashkëshorja e tenistit serb Novak Gjokoviq,  që ka shkaktuar skandalet të shumta në vitet e fundit, duke bërë edhe thirrje nacionaliste kundër shqiptarëve, tani sërisht provokon.

“Si pjesë e punës së Fondacionit ‘Novak Gjokoviq’, Jelena vizitoi Patriarkanën e Pejës, Manastirin e Deçanit dhe Hoxhën e Madhe. Ajo luante tenis me fëmijët,” raporton portali lokal Gorazhdevci.

 

“Unë do t’i them Novakut se atdheu i tij është po aq i bukur sa i imi. Unë kam ardhur këtu, por ai do të vijë me mua pas disa javësh”, tha Jelena Gjokoviq në Hoxhë të Madhe. /Botasot/

LEXO EDHE:

Back to top button