fbpx

Kosova sot përballet me Moldavinë


LEXO EDHE:

Kosova do ta vazhdojë sfidën sot në Ligën e Kombeve.

Dardanët në këtë përballje do të kërkojnë fitore kundër Moldavisë.

Ndeshja do të zhvillohet në Parma të Italisë.

Trajneri Bernard Challandes ka thënë se kjo ndeshje është një test i mirë për Kombëtaren e Kosovës dhe me rëndësi është të bëhet lojë e mirë që do ta sillte fitoren.

Ndeshja Kosova-Moldavia nis në orën 20:45.

fv

LEXO EDHE:

Back to top button