Kukësi dhe Tirana me trajner të rinj

Skuadrat e futbollit në Shqipëri, Tirana dhe Kukësi, sot prezantuan trajnerët e rinj. Presidenti i Tiranës, Refik Halili, prezantoi trajnerin e ri të kampionëve në fuqi, Orges Shehi. Vendin e Nevil Dedes e zë ai që ka drejtuar në Superiore, skuadrë e Skënderbeut dhe Kukësin, në interval të ndryshme.

 

 

Ndërkohë Kukësi është përcaktuar për Mirel Josa, që vjen në vend të Rahman Hallaçit, që do të kalojë në stolin e Kukësit U23. Drejtori sportive Nderim Nexhipi beson se Mirel Josën, skuadra e Kukësit do të shënojë rezultatet pozitive.

LEXO EDHE:

Back to top button