Levandovski mbyll derën Çellsit, ende i “dashuaruar” me Barcelonën

E ardhmja e Robert Levandovskit është kthyer në një telenovelë më shumë seri, pasi sulmuesi polak akoma nuk ka vendosur se ku do vazhdojë karrierën, ndërsa pret kalimin në “Camp Nou”.

Ditët e fundit në skenë për shërbimet e sulmuesit të Bajernit doli edhe Çellsi, me Tomas Tuhellin që kërkon ta ketë nënurdhrat e tij një lojtarë si Levandovski.

Sipas “Sport” sulmuesi polak është i “dashuruar” me Barçën dhe ka refuzuar mundësinë të bashkohet me skuadrën nga Premier Liga, duke mos heq dorë nga katalanasit me Xavi Hernandez që pret me padurim ta ketë nënurdhrat e tij për sezonin e ri. /abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button