fbpx

Liverpulli gati të shesë Shaqirin


“Liverpool Echo” raporton se “Të Kuqtë” kanë vendosur ta shesin Xherdan Shaqirin, mirëpo deri më tani nuk kanë marrë ende asnjë ofertë për shërbimet e tij.  Shaqiri mbylli një sezon me angazhim të kufizuar nga trajner Jurgen Klop.

Ai shënoi vetëm 11 paraqitje dhe nuk arriti të lë gjurmë në rrugëtimin e suksesshëm të Liverpoolit drejt titullit të kampionit në Premier Ligë.Liverpulli e ka nxjerrë në shitje por ende mbetet në pritje të ofertave për Shaqirin.

LEXO EDHE:

Back to top button