Mançester Junajtedi zbulon fanellat e sezonit të ri

Skuadrat evropiane kanë filluar të zbulojnë fanellat për sezonin e ri. Man. Junajtedi është skuadra e radhës që ka zbuluar fanellat për sezonin 2024/25.

“Djajtë e Kuq”, do të vazhdojnë të vishen nga “Adidas”, derisa kanë publikuar fanellën e pare, e cila do të vazhdoj të jetë me ngjyrë tradicionale të kuqe

Fanella e re është me vije të bardha dhe me një jakë të rumbullakët të bardhë gjithashtu. Shorcet do të jenë ngjyrë të bardhë me vija të kuqe, derisa çorapet janë të zeza.

LEXO EDHE:

Back to top button