Maqedonia optimiste para sfidës me Gjeorgjinë


Përfaqësuesja e Maqedonisë në futboll sot në mëngjes u nis për në Tbilisi të Gjeorgjisë, ku do të zhvillojë ndeshjen e dytë në kuadër të eliminatoreve të Ligës së Kombeve. Në ekspeditën e Maqedonisë mbisundon optimizëm I lartë, posaçërisht pas fitores 2-1 ndaj Armenisë në Shkup. Futbollistët dhe stafi teknik do të zhvillojnë vetëm një stërvitje para takimit zyrtar, gjatë ditës së martë, në orën 18.45 minuta.

LEXO EDHE:

Back to top button