Mesfushori boshnjak i pakënaqur, por nuk dorëzohet

Problemet fizike, por edhe përshtatja me stilin katalanas duket sikur e kanë lënë boshnjakun, Miralem Pjaniç, pas në hierarkinë e trajnerit Ronald Kumanit. Megjithatë, ish-mesfushori i Juventus, së fundmi shprehet se nuk e kupton pse nuk po merr minuta të shumta, ndërsa shton se kërkon të lejë gjurmë te blaugranët.

- Advertisment -

 

“Arsyen e saktë se pse nuk kam marrë minutazhin e pritshëm nuk kam, por unë vazhdoj të punoj dhe të respektoj zgjedhjet e trajnerit, edhe pse nuk jam dakord. Gjithsesi, unë ende dua të lej gjurmë me këtë klub”, u shpreh Pjaniç.

LEXO EDHE:

Back to top button