Mësohen terminet dhe sfidat e gjysmëfinales


Pas triumfit të Lionit ndaj Man. Siti, janë mësuar dyshet dhe terminet e sfidave të gjysmëfinaleve në Ligën e Kampionëve.

Gjysmëfinaja e parë do të zhvillohet më 18 gusht në stadiumin “Da Luzh”, në orën 21.00, kur d0 të përballen PSZH dhe Lajpcigu.

Në gjysmëfinalen e dytë, më 19 gusht , Bajerni dhe Lioni do të takohet në stadiumin “Hoze Avallande”, në terminin e njëjtë, në orën 21.00.

Ndërkohë finalja e Ligës së Kampionëve do të zhvilloet më 23 gusht në stadiumin “Da Luzh”.

LEXO EDHE:

Back to top button