ВЕСТИМАКЕДОНИЈА

Убиство во скопската населба Бутел 2

Во скопската населба Бутел 2 попладнево се случило убиство. На местото на настанот присутни се голем број на полициски службеници, а од полицијата велат дека ќе соопштат повеќе детали по завршувањето на увидот.

Advertisements
Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button