Momenti hakmarrës i një gruaje pasi përjashtohet nga puna

Momenti hakmarrës i një gruaje pasi përjashtohet nga puna

Evelin Roldan u nervozua shumë kur drejtori i një dyqani në Rafaela të Argjentinës e largoi nga puna.

Nervozën, 25-vjeçarja e manifestoi me thyerjen e qindra shisheve të verës nga dyqani, derisa u publikuan pamjet e momentit në “Dailymail” të enjten.

Ekipi i dyqanit ku deri vonë punonte gruaja, e njoftoi policinë dhe ajo u arrestua.

Roldan tha se pamjet e publikuara nuk e tregojnë tërë ngjarjen. Ajo u dërgua në mbajtje.

LEXO EDHE:

Back to top button