Në Brazil vendosin një kuotë për përsëritjen e festimit të Xhakës e Shaqirit

Zvicra do të luajë sonte ndeshen e 3 të Kupës së Botës ndaj Serbisë. Pritet të jetë një ndeshje jashtëzakonisht e rivalizuar, duke marrë parasysh renditjen, por edhe për faktin se dy shqiptarë, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri luajnë tek kombëtarja helvete.

Dyshja shqiptare e kishte mposhtur Serbinë në vitin 2018 dhe këtë gjë do të tentojë edhe sonte.

Sipas rrjtetit të basteve nga Brazili ‘Kto Brasil’, ka një kuotë 3.00 që Shaqiri apo Xhaka të përsërisin gjestin e shqiponjës gjatë ndeshjes së Zvicrës kundër Serbisë.

LEXO EDHE:

Back to top button