Një gur varri me një kod QR – Kur e skanoi, nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa: ‘Nuk mund të ndaloj së qari’

Në rrjetet sociale po përhapet një video e një guri varri mbi të cilin ishte vendosur një kod QR

“Nuk mund ta besoj atë që pashë sot në varreza”, tha autori i videos virale që po përhapet në TikTok me shpejtësi rrufeje.

Videoja tregon se ai i afrohet një guri varri me një kod QR dhe duke e skanuar atë. Në momentin tjetër, para tij hapet një dritare në jetën e çiftit të martuar që ishin varrosur në atë vend.

@remember.well.us♬ someday i’ll get it – Alek Olsen

Klipi i parë tregon kërcimin e tyre të fundit në plazh dhe familja e çiftit ka postuar edhe shumë kujtime të tjera të bukura…

Videoja ka mbi 10 milionë pëlqime dhe njerëzit janë vërtet të prekur.

“Nuk mund të ndalem së qari”, “Ide e mrekullueshme, do të bëj të njëjtën gjë për prindërit e mi”, “Është e mrekullueshme”, “Kjo është ideja më e mirë ndonjëherë”, janë vetëm disa nga komentet e shumta që kanë mbërritur nga të gjitha anët e botës.

LEXO EDHE:

Back to top button