Një mace “hakoi” ushqyesin automatik, video është virale në TikTok

Një mace "hakoi" ushqyesin automatik, video është virale në TikTok

Përdoruesi i TikTok @SmartTuxOwner bëri të qeshë internetin me një video në të cilën macja e saj aktivizon në mënyrë të pavarur ushqyesin automatik.

Videoja virale tregon macen e saj duke shtypur butonat në ushqyesin automatik ndërsa macja tjetër ulet dhe pret para tasit të ushqimit. Pas disa tentativave, macja ka “hakuar” ushqyesin dhe ka shijuar festën me shokun e tij.

@therealdres♬ original sound – SmartTuxOwner

Kafsha e shkathët u bë një yll i TikTok në më pak se një muaj. “Fakti që ata janë kaq të qetë na tregon se kjo nuk është padyshim hera e tyre e parë”, “Ai fitoi xhekpotin”, “Ai ka punuar në IT në një jetë të kaluar”, “Ka ardhur koha të fillojë të paguajë qiranë”, ” Ky mace është gjeni”, “Sa i zgjuar është ai”, janë vetëm disa nga komentet nën videon e cila është parë më shumë se 2.4 milionë herë.

LEXO EDHE:

Back to top button