Nusja po xhironte klipin e dasmës, shpërthimi masiv në Bejrut shkatërron hapësirën përreth


Dr. Israa Seblani dhe Ahmad Sbeih para shpërthimit masiv që ndodhi në Libani, po shëtisnin rrugët e qytetit për të bërë klipin e dasmës.

Ajo me fustan të bardhë dhe dhëndri me kostum, ishin të lumtur që po realizonin klipin, por shpërthimi ia prishi këtë ditë të lumtur.

Në video shihet se brenda një momenti të vogël gjithçka u shkatërrua. Nusja u rrëzua, të gjithë filluan të vraponin për t’u fshehur dhe për të mbrojtur veten. Nga një vend i bukur u kthye në një vend i errët, i mbuluar me tym, xhama, njerëz që bërtisnin dhe vetëm gjak.

Për më shumë ndiqni videon:

LEXO EDHE:

Back to top button