Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë i vranët dhe i ngrohtë me paraqitje të vranësirave të vogla lokale. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperaturat do të sillen nga 4 në 28 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Temperatura do të jetë nga 8 në 27 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button