Përforcimi i Partizanit në tribunat e stadiumit në Durrës

Ferhan Hasani, që është afrimi i radhës i skuadrës së Partizanit dhe me shumë gjasa nesër mund të bëj prezantimin, ndodhet në Durrës, ku edhe ndjek ndeshjen e të kuqve me vendasit e Teutës. “Buba” është një lojtar me shumë eksperiencë dhe që më parë u kërkua edhe nga Kukësi e Tirana, madje këta të fundit ishin shumë afër tij, pasi e kishin arritur akordin.

- Advertisment -

 

 

Tashmë pritet vetëm zyrtarizimi i Ferhan Hasanit si lojtari më i ri i Partizanit në këtë merkato janari, ku të kuqtë kanë qenë ndër skuadrat më aktive, por duke përzgjedhur lojtarë cilësorë.

LEXO EDHE:

Back to top button