Përleshje me armë zjarri në Batincë të Shkupit, raportohet për një viktimë

Përleshje me armë zjarri në Batincë të Shkupit, raportohet për një viktimë

Para pak çastesh në fshatin Batincë të komunës së Studeniçanit ka ndodhur një përleshje me armë zjarri, me çrrastë ka mbetur i vrarë një person, mëson jozyrtarisht Alsat. Raportohet se persona të panjohur kanë gjuajtur me armë, supozohet kallashnikov, nga dy makina në lëvizje. Policia është në vendngjarje dhe po heton rastin.

Më shumë detaje pritet gjatë ditës.

LEXO EDHE:

Back to top button