Po raportonte LIVE, hajduti i rrëmben gazetarit telefonin nga dora

Një gazetar po raportonte LIVE në Buenos Aires kur një i ri i rrëmbeu celularin nga duart, dhe ia mbathi me vrap. Në atë moment Diego Demarco braktisi lidhjen live dhe ndoqi këmba këmbës hajdutin.

- Advertisment -

Pasi vrapoi pas tij për disa metra, ai iu zhduk nga sytë në një ngushticë. Disa persona që panë skenën u përpoqën ta ndihmonin por përpjekjet qenë të kota.

Atëherë gazetari u dorëzua dhe u kthye nga kamera “Hajdeni, kapeni tani! Dikush t’i thotë se unë punoj me celularin tim”, tha ai./abcnews.al/

LEXO EDHE:

Back to top button