Publikohet një video e majmunit që rrahu policët në Sarandë

Publikohet një video e majmunit që rrahu policët në Sarandë

Një lajm se një majmun kishte rrahur disa policë ditën e djeshme në Sarandë bëri bujë.

U raportua se majmuni po shëtiste në bregdetin e Sarandës pasi i zoti e kishte lëshuar nga kafazi për të çlodhur këmbët, por për shkak se disa qytetarë e ngatërruan me ari dhe u frikësuan, u lajmërua policia bashkiake.

Në përpjekje për ta kapur, policët u përballën me një surprizë të pakëndshme, pasi majmuni nisi t’i godasë me shpulla.

Sot është publikuar një video e majmunit.

 

LEXO EDHE:

Back to top button