Reagon Interi, ngrit ofërtën për Bremerin

Ankandi për Gleison Bremer vazhdon. Pas parakalimit të Juventusit në garën e ofertave, tani skuadra e Interi tenton të rinis bisedimet dhe me rritjen e ofertës.

“Zikaltërit” i ofrojnë skuadrës së Torinos plotë 30 milion euro, plus bonuse dhe kartonin e Kasadeit, jo në formë huzimi, por përfundimitar. Kujëtojmë se Kasedei vlerësohet afërsisht në 7.5 milion euro.

Situata tani nxehet akoma edhe më tepër me rivalët që kërkojnë me ngulm një emër të vetëm në merkato.

LEXO EDHE:

Back to top button