Real Madridi “shpalosi” fanellat e reja për sezonin e ri

Skuadra e Real Madridit ka zbuluar fanellat e reja për sezonin 2024-25. Kampioni i La Ligas dhe Ligës së Kampionëve në bashkëpunim me kompaninë e veshjeve sportive “Adidas” kanë bërë një disenj të bukur të fanellave për edicionin e ri

Këtë fanellën e re, te Real Madridi tani do të vishet edhe nga dyshja, Endrik dhe Kilian Mbape.

Real Madridi pritet që gjatë afatit të transferimeve të bëjë edhe “goditje” të tjera, duke përfshirë këtu edhe mbrojtësin e Bajern Munihut, Alfonso Dejvis. /Indeksonline/

LEXO EDHE:

Back to top button