Real Madridi e publikon formacionin startues ndaj Barcelonës

Real Madridi e publikon formacionin startues ndaj Barcelonës

Dy orë para fillimit të “El Clasicos”, Real Madridi e ka publikuar formacionin startues.

Në portë do të jetë Lunin, në mungesë të Courtois, shkruan Gazeta Express.

Carvajal, Militao, Alaba dhe Mendy në mbrojtje, kurse në mesfushë, Kroos, Modric dhe Tchouameni.

Në sulm, Valverde dhe Vinicius Junior do ta ndihmojnë Benzeman.

LEXO EDHE:

Back to top button