Reali shpalos listën, rikthehen Kros, Ramos, Valverde dhe Mendi

Është mësuar lista e plotë e Real Madridit për sfidën e radhës ndaj Çellsit. Pas barazimit 1:1 në “Santiago Bernabeu”, “Los Blancos” udhëtojnë në Londër për të siguruar kalimin në finale të Ligës së Kampionëve. Real Madrid ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar, ku janë edhe Kroos, Ramos, Valverde dhe Mendi, që ishin në dyshime për këtë ndeshje. Ndërkohë sot u konfirmua edhe testi i dytë negative për Valverden.

LEXO EDHE:

Back to top button