Renova nuk shkon më shumë se barazimi me Ohrin

Skuadra shqiptare Renova nga Xhepçishti i Tetovës, ndahet baras me Ohrin, në takimin miqësorë, që ishte i mirëseardhur për trajnerët për të pa formën e futbollistëve. Skuadra e Ligës së dytë befasoi me lojë të mirë ndaj skuadrës shqiptare.

Futbollisti i Renovës, Emran Ramadani, kur ishte rezultati 1:1, dështon nga penalltia.  Jasharovski në minutën e 8-të e solli në epërsi Renovën, pastaj rivali realizon dy herë përmes Rexhepit dhe Mazarit (2:1), para se Emran Ramadani të shmang humbjen në minutën e 80-të dhe të barazojë shifrat në 2:2.

LEXO EDHE:

Back to top button